Porady i inspiracje

palenisko taras ogród
Projektowanie

Pomysł na ogród – palenisko

Wieczory na tarasie mogą być chłodne, szczególnie w naszym klimacie. Palenisko w ogrodzie ma także kilka dodatkowych zalet.

taras przy basenie basen poznań deski tarasowe
Projektowanie

Basen na tarasie – jaki materiał wybrać do wykończenia strefy przy basenowej?

Wybór odpowiedniego materiału z którego wykonana będzie niecka basenowa to bardzo ważna kwestia, ale równie ważne jest wybranie odpowiedniego materiału do wykończenia strefy przy basenowej. Przede wszystkim powinna ona być odporna na działanie wilgoci i bezpieczna dla wszystkich użytkowników.

montaż tarasu poznań deski tarasowe
Projektowanie

Montaż tarasu z desek – podłoże

Montaż tarasu z desek kompozytowych lub drewnianych to jedno z takich zadań, które potencjalnie można wykonać samodzielnie. Internet jest kopalnią informacji na ten temat. Dostawcy poszczególnych elementów również chętnie dzielą się wiedzą.

jak zaaranżować taras deski tarasowe ciemne deski tarasowe aranżacja tarasu
Deski kompozytowe Inspiracje

Aranżacja tarasu z ciemną podłogą

Bardzo ciemne deski tarasowe w odcieniach grafitu, wpadającego w czerń wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród klientów. Wbrew pozorom aranżacja tarasu z ciemną podłogą może być wyzwaniem.

modrzew syberyjski poznań montaż tarasu
Deski drewniane

Modrzew syberyjski – przepis na niepowtarzalny taras.

Modrzew syberyjski na taras to wybór dla miłośników naturalnych materiałów, które zyskują charakteru z biegiem lat. Są świetną alternatywą dla drewna egzotycznego.

Inspiracje

Pomysł na ogród – lustra

Trend na to, aby taras stał się dodatkowym pokojem cały czas mocno się zaznacza, dlatego tak chętnie w obrębie przestrzeni tarasu i ogrodu używamy dekoracji, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie do wnętrz. Takim elementem są lustra.

Inspiracje

Jesteśmy wśród najlepiej ocenianych profesjonalistów

Portal Oferteo.pl oznaczył nas jako jednego z najlepiej ocenianych profesjonalistów wśród wykonawców tarasów w Poznaniu.

żagiel przeciwsłoneczny zadaszenie tarasu nesling deski tarasowe poznań
Żagle przeciwsłoneczne i zadaszenia

Żagiel przeciwsłoneczny – porady i wskazówki

Żagiel przeciwsłoneczny to świetny pomysł na zadaszenie przydomowego tarasu. Dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach dzięki czemu możesz stworzyć rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

deski z kompozytu millboard deskitarasowe.pl deski kompozytowe taras montaż poznań
Deski kompozytowe

MILLBOARD deski tarasowe jedyne w swoim rodzaju

Deski kompozytowe MILLBOARD są ręcznie formowane oraz są malowane, aby jak najbardziej przypominały wyglądem naturalne drewno.

deski z kompozytu millboard deskitarasowe.pl deski kompozytowe taras montaż poznań
Projektowanie

Mały taras nie znaczy gorszy!

Częstym pytaniem, które pojawia się ze strony naszych klientów jest to, jaki najmniejszy taras warto zbudować? Sprawdź co doradzamy i dlaczego