O nas

Sami budowaliśmy i wykańczaliśmy swoje domy. Wiemy jak trudno jest dzisiaj o dobrego fachowca i ile wysiłku wymaga dopilnowanie spraw związanych z budową. Dlatego właśnie postanowiliśmy wspólnie stworzyć firmę pomagającą w planowaniu, projektowaniu i realizacji przydomowych tarasów. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie prac, od zaplanowania i zaprojektowania, przez wybór odpowiedniego rozwiązania, kontrolę wydatków aż do terminowego wykonania.

Dbamy o środowisko naturalne

Wszyscy jesteśmy konsumentami, a nasze decyzje wpływają na kształt środowiska. Jeżeli jesteście zdecydowani na deski tarasowe z drewna egzotycznego, zapewniamy wam możliwość wyboru dostaw tego drewna z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy drewno pozyskane w legalny sposób i nie wspieramy rabunkowej wycinki lasów oraz nieludzkich warunków pracy panujących w wielu krajach Azji i Ameryki Południowej.

Jeżeli szczególnie zależy wam na sprawach globalnego ocieplenia, wybierajcie deski na taras z rodzimych gatunków europejskich. W ten sposób nie tylko pozytywnie wpływamy na gospodarkę naszego regionu, ale również zmniejszamy wpływ na środowisko ograniczając do minimum transport drewna na duże odlegości.

Więcej na ten temat: https://www.sgs.pl/pl-pl/news/2017/12/wymagania-i-obowiazki-w-zakresie-eutr

Wspieramy europejską gospodarkę

Polska leży w sercu Europy, a my naszymi decyzjami wpływamy na rozwój gospodarki. Wiemy, że to od nas wiele zależy. Dlatego świadomie wybieramy wyłącznie europejskich dostawców zarówno drewna, jak i materiałów kompozytowych, którzy swoją produkcję mają zlokalizowaną w Europie i spełniają wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska, a jednocześnie zapewniają zrównoważony rozwój naszego regionu.

Adam Stachura
Adam Stachura
Pomaga naszym klientom w wyborze materiałów, ustala możliwe rozwiązania i na miejscu nadzoruje prace naszych wykonawców.
Przez wiele lat pracował jako menedżer i szkoleniowiec w dużym banku detalicznym gdzie zdobył ogromne doświadczenie w obsłudze klientów.