Pielęgnacja

Regularna pielęgnacja i czyszczenie tarasu, zwłaszcza tych wykonanych z drewnianych desek tarasowych, zapewni mu piękny wygląd na wiele lat.

Podstawą pielęgnacji tarasu z desek drewnianych jest jego codzienne sprzątanie, wystarczy go po prostu zamieść. Warto także na bieżąco wykonywać czyszczenie i reagować na poważniejsze zabrudzenia – rozlane wino czy tłuszcz z grilla. Jeżeli nie pomaga już wytarcie mokrą szmatką konieczna staje się gruntowna konserwacja tarasu (powinno się ją zrobić co kilka lat). Warto tę czynność powierzyć specjalistom.

Mycie tarasu

Oferujemy mycie tarasu profesjonalną myjką ciśnieniową. Silniejsze zabrudzenia czyścimy specjalną szczotką i środkami chemicznymi.

Olejowanie

Do olejowania tarasów wykorzystujemy oleje najwyższej klasy sprawdzonych producentów.

Drobne naprawy

Oferujemy drobne naprawy – wypełnienia ubytków, sprawdzenie mocowań śrub i łączników.

Pielęgnacja po zimie

Każdy taras drewniany wymaga odpowiedniego przygotowania po zimie. Warto przeczytać: Idzie wiosna, czas zadbać o taras

Oferujemy kompleksowe usługi pielęgnacji i serwisowania tarasów z desek drewnianych i kompozytowych.

Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne usługi serwisowe w ramach 2-letniego pakietu serwisowego w okresie gwarancji. Dodatkowo oferujemy rozszerzone usługi pielęgnacyjne do 5 lat. Stosujemy specjalistyczne narzędzia i środki do mycia, konserwacji oraz naprawy desek tarasowych.

Zadbany taras

Brakuje Wam czasu na pielęgnację i czyszczenie tarasu? Skorzystajcie z naszych profesjonalnych usług pielęgnacji i utrzymania desek tarasowych.

Zawsze jak nowy

Wasz taras jest zniszczony? Pomagamy przy starych i nieodpowiednio konserwowanych tarasach. Skontaktuj się z nami i umów wizytę serwisową.

Dlaczego warto wybrać nas?

Fachowa obsługa serwisowa i naprawy systemów z desek tarasowych

Odpowiednia pielęgnacja tarasu zaczyna się tak naprawdę na etapie jego projektowania. Bardzo ważne jest takie zbudowanie tarasu, żeby woda mogła swobodnie z niego spływać, a podbudowa miała zapewniona odpowiednią wentylację. Ostatnim etapem montażu nowego, drewnianego tarasu jest pokrycie go odpowiednim olejem. Tę czynność należy powtarzać co kilka lat, tym częściej im bardziej nasz taras jest wystawiony na słońce. Ponowne zaolejowanie tarasu zawsze przywraca mu blask i kolor.

Deski kompozytowe są dużo mniej wymagające, tak naprawdę wystarczy je kilka razy w sezonie umyć, a raz do roku sprawdzić stabilność połączeń i dokręcić poluzowane śruby.

jesień w ogrodzie i na tarasie
Pielęgnacja desek tarasowych fot. Karcher
01. Myjka ciśnieniowa

Większość zabrudzeń udaje się usunąć myjką ciśnieniową. Jeżeli to konieczne używamy profesjonalnych środków myjących.

Jak czyścić taras z desek
Czyszczenie desek tarasowych fot. Karcher
02. Elektryczna szczotka

Silniejsze zabrudzenia czyścimy profesjonalną szczotką do czyszczenia tarasów. Doskonale sprawdza się w czyszczeniu desek ryflowanych.

Olejowanie desek
Olejowanie desek
03. Olejowanie

Używamy tylko profesjonalnych olejów renomowanych producentów. Dzięki temu mamy gwarancję najlepszych efektów.

Znamy się na tym!

Zobacz nasze realizacje